Vacature Leerkracht klas 6 Michaelschool

Ben jij een leerkracht die met plezier vorm kan geven aan de laatste maanden van klas 6 (groep 8) tot aan de zomervakantie? Wil je werken in een lerende omgeving en ervaring opdoen op een Vrije School? Solliciteer dan op deze vacature! I.v.m. ziekteverlof van de klassenleerkracht zoeken wij met spoed en per direct: Een enthousiaste leerkracht klas 6 (groep 8) – voor 2 tot 4 dagen per week; 0,4 – 0,8 fte.

Wie zoeken wij?

 • Iemand die enthousiast is voor het Vrijeschoolonderwijs (Vrijeschoolpabo of ervaring is niet vereist)
 • Een collega met een afgerond Pabodiploma Vacature leerkracht klas 6 Michaëlschool Zwolle
 • Iemand met ervaring in klas 6 (groep 8)
 • Iemand met passende pedagogische competenties om de sociaal-emotionele ontwikkeling van kinderen te kunnen begeleiden;
 • Een goede didacticus die kan meewerken aan een krachtige leeromgeving en vorm weet te geven aan deze bijzondere laatste periode van de basisschool.

Wij bieden:

 • Blije, leergierige leerlingen en collega’s die je met open armen ontvangen;
 • Directe ondersteuning op maat door de intern begeleider en door een ervaren Vrijeschool collega;
 • Een hecht, betrokken en innoverend team;
 • Een tijdelijke aanstelling/contract met de mogelijkheid om een duurzame verbintenis aan te gaan;
 • Een leuke en afwisselende baan met veel ruimte om je talenten te ontwikkelen;
 • Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens CAO PO De Michaëlschool is een van de scholen van stichting Vrije School Zwolle.

De Michaëlschool is een basisschool voor vrijeschoolonderwijs in Zwolle en omgeving. Wij verzorgen dagelijks voor ca. 200 leerlingen uniek en eigentijds vrijeschoolonderwijs. Vrijeschool Zwolle is een school waar het fijn is om (samen) te werken! Spreekt dit je aan? En voldoe je aan bovenstaand profiel? Dan zijn we benieuwd naar jouw verhaal en wat jij kunt betekenen voor onze leerlingen.

Stuur jouw CV en korte motivatiebrief voor 4 december naar Margreet Bijsterveld, directeur a.i., margreetbijsterveld@vrijeschoolzwolle.nl

Voor informatie kun je bellen met de Vrije School Zwolle: 038 422 5448. Wil je eerst sfeer proeven of je vrijblijvend oriënteren? Maak een afspraak, dan leiden we je rond in onze school.

Procedure

De eerste sollicitatiegesprekken worden gevoerd op woensdag 6 december (de commissie bestaat uit een directielid, een leerkracht en een teamcoördinator). Vrije School Zwolle – Kind mogen zijn om mens te kunnen worden

Terug naar nieuws